October 2013

Velký den

27. october 2013 at 14:00 | Katlyn |  Jednorázovky
Ha, jsem naživu a napsala jsem další povídku. Je to jen taková kraťoulinká jednorázovna. Zase je to fanfiction na Harryho Pottera, takže pokud jste doufali v něco originálního, tak se moc omlouvám.
No nebudu se zase dlouze vykecávat, tady je.

Konečně volno...

26. october 2013 at 21:33 | Katlyn |  My thoughts
Oslavujme,
konečně jsou tu další dny volna. Musím říct, že jsem za ně opravdu velmi ráda. Po celém týdnu jsem totálně vyčerpaná.
A včera to byla nejhorší. Ani nevím, jak jsem dokázala dojít do školy. Největší sranda je, že první dvě hodiny v pátek máme cvičení z chemie. Ještě štestí, že jsem byla ten den ve dvoji se spolužákem, který tomu alespoň trochu rozumí. Ne, že bych tomu nerozuměla, to zase ne, oo s návodem to zastak těžké není, ale normálně jsem s kámošku, která v tom totálně plave a není moc šikovná na tyto věci. A tak by to bylo na mě a já bych ještě byla v tom svém ospalém stavu schopna podpálit celou laboratoř. Jinak musím říct, že destilace je sranda. A obzvášť, když se podaří.
Co vlastně máte v plánu na to volno? Já budu hlídat svýho malýho a otravnýho brášku. Takže mi přejte štěstí, abychom to oba v pořádku přežili. :D
Ale musím se pochlubit, opravdu musím. Určitě víte, že na ČT2 je už nějakou dobu Doctor Who, pokud ne, tak to víte teď. A zatím se mi k tomu daří pomalu dostávat celou rodinu. U mamky to až tak překvapivý není, to už více jsem byla překvapená u Thora a Avengers, na které se maminka nedávno podívala, a upřímně ani u brášky. Tomu jsem jako první ukázala jednu scénu s 11. doktorem (myslím, že to byla ta scéna na konci 5. série, na svatbě) a ten se mě od té doby ptá, kdy už tam bude "šílený doktor". Největší překvapení pro mě bylo, když jsem se dívala na 11. díl druhé série a tatínek, který jde na balkón, se mě zeptá, jestli se už dostali u té červí díry. Chvíli jsem na něj hleděla s otevřenou pusou a pak jsem řekla, že teda jo. Prostě jsem velmi spokojená. :D
Tak a abych se jen nevykecávala o sobě, což vás určitě nezajíma, co si budeme nalhávat :D, mám taky v plánu nějaké novinky na blogu. Mám v plánu udělalt nový dess, ale nevím, kdy se na to dostanu a hlavně, kdy to dodělám. No, pak chystám ještě pár dalších změn, třeba přerozdělení rubrik, nebo nějaké nové a pak třeba ještě nějaké nové rubriky.
Tak to je vše, co jsem vám chtěla říct.
Bye ^^

Vynechaná latina

8. october 2013 at 15:35 | Katlyn |  Jednorázovky
Lidičky jsem tu s další povídkou. Napsaná byla skoro hned a musím říct, že jsem si její psané užila. Ne není to fanfiction a bohužel ani pokračování Ve stínu draka, ale nebojte na tom pracuji. Stejně jako na básničkách. I když možná za fanfiction by se to i považovat dalo. Každý určitě něco slyšel o králi Artušovi. Ano? Výborně, jedná se ono legendárího krále s kouzelníkem Merlinem po boku. Jelikož sama mám Artušovskou legendu velmi ráda, něco jsem o ní načetla a vzniklo z toho toto. Budu ráda za každý komentář.


Nesnáším MHD!

6. october 2013 at 18:56 | Katlyn |  My thoughts
Hloupá MHD. Určitě znáte ten pocit, kdy letíte na zastávku, jen abyste viděli, jak vám váš trolejbus odjíždí nebo se dokonce dozvědět, že jel před dvěma minutami, i když má jet až za minutu. V takové chvíli je nejjednuší vykřiknout jen

(což jsem taky udělala, ten starší pán vedle se na mě tak divně podíval...)
Prostě MHD je na tři tečky. Chápala bych to, kdyby se to dělo výjimečně, ale ono je to pravidelně. Doběhnu na zastávku (jo, a v podpadcích se fakt blbě běhá), podívám se na hodiny, kouknu na jízdní řád, který je mimochodem k ničemu, když si ty trolejbusy jezdí jak chcou, zjistím, že by to mělo jet za dvě minuty, stojím tam pět minut. Tak se naštvu a jdu na další zastávku pěšky a asi v půlce cesty mě ten trolejbus mine. Ono se to děje tak pravidelně, že si začínám myslet, že mi to dělaj naschvál.
No nic. Alespoň že ty tramvajky jezdí plus mínus přesně. Akorát, že teď nejčastěji jezdím trolejbusy. Ach jo. No, snad to nějak pujde. Třeba mě to donutí vycházet dřívě... né, nedonutí :D.
Myslím, že už jsem si postěžovala dost. :D Zatím se mějte famfárově a v úterý na vás čeká nová povídka. ;)
A co vy a MHD?