Konečně volno...

26. october 2013 at 21:33 | Katlyn |  My thoughts
Oslavujme,
konečně jsou tu další dny volna. Musím říct, že jsem za ně opravdu velmi ráda. Po celém týdnu jsem totálně vyčerpaná.
A včera to byla nejhorší. Ani nevím, jak jsem dokázala dojít do školy. Největší sranda je, že první dvě hodiny v pátek máme cvičení z chemie. Ještě štestí, že jsem byla ten den ve dvoji se spolužákem, který tomu alespoň trochu rozumí. Ne, že bych tomu nerozuměla, to zase ne, oo s návodem to zastak těžké není, ale normálně jsem s kámošku, která v tom totálně plave a není moc šikovná na tyto věci. A tak by to bylo na mě a já bych ještě byla v tom svém ospalém stavu schopna podpálit celou laboratoř. Jinak musím říct, že destilace je sranda. A obzvášť, když se podaří.
Co vlastně máte v plánu na to volno? Já budu hlídat svýho malýho a otravnýho brášku. Takže mi přejte štěstí, abychom to oba v pořádku přežili. :D
Ale musím se pochlubit, opravdu musím. Určitě víte, že na ČT2 je už nějakou dobu Doctor Who, pokud ne, tak to víte teď. A zatím se mi k tomu daří pomalu dostávat celou rodinu. U mamky to až tak překvapivý není, to už více jsem byla překvapená u Thora a Avengers, na které se maminka nedávno podívala, a upřímně ani u brášky. Tomu jsem jako první ukázala jednu scénu s 11. doktorem (myslím, že to byla ta scéna na konci 5. série, na svatbě) a ten se mě od té doby ptá, kdy už tam bude "šílený doktor". Největší překvapení pro mě bylo, když jsem se dívala na 11. díl druhé série a tatínek, který jde na balkón, se mě zeptá, jestli se už dostali u té červí díry. Chvíli jsem na něj hleděla s otevřenou pusou a pak jsem řekla, že teda jo. Prostě jsem velmi spokojená. :D
Tak a abych se jen nevykecávala o sobě, což vás určitě nezajíma, co si budeme nalhávat :D, mám taky v plánu nějaké novinky na blogu. Mám v plánu udělalt nový dess, ale nevím, kdy se na to dostanu a hlavně, kdy to dodělám. No, pak chystám ještě pár dalších změn, třeba přerozdělení rubrik, nebo nějaké nové a pak třeba ještě nějaké nové rubriky.
Tak to je vše, co jsem vám chtěla říct.
Bye ^^
 


Comments

1 Lillyan Bröne Lillyan Bröne | Web | 26. october 2013 at 21:49 | React

My měli v pátek volno :'3 a na víkend plánuju ležení v posteli a čučení na filmy:DD Doctor Who? Neznám, kdy to chodí?   P.S. ňuňu gif:D (:

2 Entries of my life - Zuzka Entries of my life - Zuzka | Email | Web | 30. october 2013 at 14:00 | React

Já jsem se na prázdniny těšila a nakonec se stejně jenom válím doma - ostatně jako vždycky! :D :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.