July 2014

K moři a zpět

27. july 2014 at 19:42 | Katlyn |  My thoughts
Hi guys,
no musím říct, že je to zase opravdu doba, co jsem psala posledně. Hups. Ale co, stane se. Nebudu se vymlouvat, prvně nebyl čas a pak ani chuť. Pak taky nic co přidat. Však to snad každý znáte. A to není všechno, toto je první článek, který vlastně píšu jako plnoletá. (A už je to asi měsíc a pár dní... Haha :D)
Musím říct, že jsem konečně ráda, že jsou konečně prázdniny (a to už skoro půlka v čudu) a já se konečně nemusím chvíli starat o školu. Takže škola pro mě teď chvíli neexistuje. Teda až do půlky srpna. Hm... :/


Však to taky přijde po prázdninách, kdy začne ten stupidní maturitní ročník. Agh, to je opravdu na nic. Sice už díky bohu vím z čehu chci maturavat a kam chci pak jít, ale stejně to bude pěkně na nic. To mi připomíná, že jsem chtěla o prázdninách číst nějaké knížky do kanónu a udělat z toho ty papíry, ať to pak nemusím dělat později. Hm, asi se na to v nejbližší době vrhnu. (Haha, just kidding) Ale snad to nějak dopadne. Bude muset.
Well, nepovedlo se mi mé novoroční předsevzetí, že budu mít alespoň v jednom pololetí vyznamení. (V prvním mi to zkazila fránina, v druhém matika.) Ale co, neva. Třeba budu mít více štěstí přístí rok. I když pochybuju.
A konečně jsem ukončila studium klavíru. Mám za sebou oba dva stupně a dva absolventské koncerty. I když ten letos byl opravdu příšerný. A to myslím vážně. Ale díky bohu už to mám vše za sebou.
Tak abych přešla k tomu, co jsem chtěla. Konečně jsem se po dvou týdnech vrátila z Bulharska, přesněji řečeno z Černomorce. Je to takové malé městečko, docela pěkné a milé, plné obchůdků, restaurací a stánků s různýma blbostma, ať už s těma, co se budou hodit, či s těma naprosto zbytečnýma, které si člověk ale stejně koupí, protože si přece něco musí dovést. A já vím, co říkám, protože jsem si koupila malinkou lodičku v láhvi s nápisem Bulgaria. Ale je to velice milé a hezké. Hm, ale to mi připomíná, že nevím, kde je.
Ale abych neobočovala. Moře bylo báječné, pokud teda nebylo plné řas, což bylo ten poslední den a to teda nebylo opravdu moc příjemné. A ani nebylo tak slané jako je například v Chorvatsku, což znamenalo, že jsem se po tom hned neosypala. Což bylo opravdu štěstí, protože minulou dovolenou v Chorvatsku jsem strávila s vyrážkou a to je opravdu ble.
Taky jsme byli na pár výletech, jinak bych to asi nezvládla. První byl do Nesebaru, což je asi hodinu autem vzdálené město, které opravdu žije jen turistickým ruchem. Hned jsem si ho zamilovala. Protože to tak žilo, narozdíl od Černomorce. A to není vše, nejenom, že jsme měli skvělou večeři ve výborné restauraci, kde jsem i díky bohu mohla domluvit anglicky, což usnadnilo objednávání, ale co je hlavní, navštívili jsme místní muzeum filmu, či něco podobného, kde mimo jiné měli TARDIS! (Což taky znamenalo, že kdyby nestála před vstupem a já se nešla podívat, nešli bychom tam.)
Takže já jsem opravdu nadšená, že jsem jela. I když ta celo denní cesta autobusem byla příšerná. A čeká mě ještě jednou a to asi tak za dva týdny, kdy si to vesele pofrčím do Londýna. Yay!
Tak to je asi vše, co jsem chtěla říct. Doufám, že vy máte taky skvělé prázdniny a užívate všeho, co můžete. ;)

No, a ještě je tady fotečka oné TARDIS.
Plus tam taky byl Iron man, Batman, Joker, něco z Vetřelce, něco ze Star Wars a par dalších věcí. A taky se mi asi povedlo zblbnout toho mladého prodavače a platili jsme o dvě levy méně. Prostě jsme se nemohli domluvit, že máme zaplatit rodinné vstupné a jeden dospělí. Prostě :D