30 Days Challenge - 5 míst k navštívení

7. august 2014 at 17:30 | Katlyn |  30 Days Challenge
Tak a mámu třetí den.Musím říct, že mě to začíná, čím dál tím víc bavit.


Den třetí - 5 míst, které bys chtěla navštívit

Musím říct, že tahle otázka je podraz. Jak si má člověk vybrat jen pět míst. Já osobně bych neradší chtěla projet celý svět, ale když pět, tak pět. Opravdu jsem nad tím přemýšlela a tady to je.

Londýn

Tak Londýn je první msto, které chci opravdu navštívit. Prvně jsem chtěla napsat celé Spojené království, ale pak jsem si řekla, že Londýn chci navštívit opravdu hodně. A to i když jsme tam už byla. Ale tento rok jsem opravdu nadšená, protože tam jedu na dva týdny. Yay! Ale asi bych tam chtěla později i žít.

Nový Zéland

Jelikož já miluji nádherné krajiny, tak jsem přece nemohla zapomenout na Nový Zéland. Ty krajiny, které jsme mohli vidět v Pánu prstenů a v Hobitovi, mě opravdu zaujaly. Jen opravdu doufám, že to tak stále vypadá.

Tokyo (& Japonsko)
Jelikož jsem vždy snila procestovat celý svět, přece nemohu vynechat Tokyo, nebo celkově Japonsko. Vždycky se mi to líbilo. Ta krajina v Japonsku, ruch v Tokyu, stejně jako modernost, ale staré vesničky. To se mi na tom vždy líbilo.

New York
A je to tu, New York. Přece bych ho nemohla vynechat. Nejznámější město v Americe, možná i na světe. Každý by ho chtěl navštívit. A já mezi mě patřím samozřejmě taky, nebudeme si nalhávat, že já bych ho na vlastní oči vidět nechtěla. Chtěla a moc. Stejně jako celou Ameriku.

Paříž
Poslední místo z těchto pěti. Samozřejmě to není všechno, ale pro začátek. Paříž se mi vždy líbila. Taková pohádková, a ona slavná věž, která se prý dá vidět z každého oka, alespoň podle filmů, ale samozřejmě to není pravda. Mamka tam byla loni, takže se tam dá přežít i když vůbec umíte fracouzsky, což se mi hodí, protože i když se jí učít už pět let, tak vůbec nemám páru, jak vytvořit větu.

Tak to je vše. A teď otázka pro vás.
Která místa byste chtěli navštívit vy?

 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.