30 Days Challenge - Poslední dva roky

12. august 2014 at 17:20 | Katlyn |  30 Days Challenge
Tak a je tu další den challenge. Musím říct, že tentokrát jsem se opravdu pořádně vykecala, ale prostě to kratší nešlo. ;)


Den osmý - Popiš poslední dva roky tvého života

Upřímně, ze začátku jsem neměla sebemenší ponětí o čem tady budu psát. Ono se toho až tak nic zajímavého nestalo. A ještě mi to připomnělo, že před dvěma lety nebyl rok 2010, ale 2012, což mě rozhodně zmátlo.
Jinak abych začala, rok 2012 začal jako každý normální rok. Nic zajímavého se asi v průběhu prvního půl roku nestalo, neboť se mi nic speciálního nevybavuje.
To se ale zlomilo v červnu, kdy jsme se školou jeli do Anglie. Ano, Anglie. To byl báječný týden méno života. Samozřejmě to bylo spojeno s výukou angličtiny, ale ona škola byla skvělá a bydlela jsem se svými dvěma kamarádkami, takže to bylo vše v pořádku. Bydleli jsme v Torque (upozorňuji, že si nejsem jistá, že se to tak píše :D), které jsem si zamilovala. A aby toho nebylo málo, zakončili jsme náš "výlet" v Londýně. A to těsně před OH.
Pak byly prázdniny, které jsem strávila u babičky, doma a myslím, že na Slovensku. Poté byl školní rok a kromě toho, že jsme chodili do tanečních, se taky nic zajímavého nedělo. Ale v říjnu jsem si založila tento blog, a v prosinci jsem začala sledovala Doctora Who.
A přichází rok 2013, čili rok loňský. Ten začal poměrně nezáživně, jen jsem od Doctora Who, přesla k Merlinovi, Sherlockovi a pak i ke Supernatural. A poté i k dalším seriálům a filmům, na které teď nedám dopustit.
Jinak minulé prázdniny jsem strávila buď doma a nebo u sestřenice, kde jsme chodily po zábavách, jelikož brácha byl nemocný a nemohli jsme nikam jed.
Ale abyste si nemysleli, že můj rok byl jen tak nezáživný, v listopadu jsem poprvé zažila, jak vypadá takový con. Ano, byla jsem na Whoconu, na který plánuji jít i letos. Musím říct, že ten loňský byl skvělý víkend, po kterém se mi nechtělo vracet domů.
Tak to je asi vše. Musím říct, že se mi nic moc zajímavého nestává, ale až tak mi to nevadí.

 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.