Little bit about myself

9. october 2015 at 21:32 | Katlyn
Myslím, že není vůbec špatný nápad, abych se vám představila. Přeci jen byste měli mít alespoň nějakou představu o člověku, který tento blog už nějakou dobu vede.


Nejčastěji mě můžete najít na různých stránkách pod přezdívkou Katlyn, ale je možné, že se někde vyskytuji jako KatlynCatherine. Vždy záleží, jestli moje milovaná přezdívka je volná, či ne.
Ale tedy něco více o mně. Mé pravé jméno zní Katka, jen tak pro zajímavost. Již devatenáct let se procházím to povrchu zemském. Narozeniny slavím vždy v půlce června a to samozřejmě každý rok.
Jako hodně lidí jsem snílek, který má věčně hlavu v oblacích. Také mám příliš velkou fantasii pro mé vlastní dobro. Povahou jsem sangvinik s velkou dávkoucholerismu, který se často ukáže hodně rychle a těžko se mi ho pak zbavuje. Jsem také velmi ukecaná a když se s někým cítím opravdu dobře, nejsem někdy schopná zavřít pusu. Nedávno jsem propadla jsem seriálům, knihám, filmům a hudbě, což ze mě udělalo člověka, kterým jsem dnes. Téměř nikdy nevylezu bez nějaké knihy z domu, což alespoň trochu zvyšuje počet mých přečtených knih.
K psaní jsem se dostala již jako malá a v té době jsem začala mnoho povídek či básní, avšak nic z toho jsem nedokončila (to mi zůstalo bohužel i dodnes). Až někdy před třemi lety jsem se konečně dokopala k tomu, že jsem dopsala svou první celou povídku (samozřejmě, že se jednalo o FF na Harryho Pottera) a poté jsem ji zveřejnila. To rozběhlo mé blogování, ale také i další pokusy napsat nějakou pořádnou povídku. Od té doby jsem sepsala několik povídek i básní a nápadů mi stále přibývá, takže se nebojím, že by mi došla inspirace, spíš obávám o svoji chuť ke psaní (spojenou se svou lenosti).
Někdy si také ráda sednou a něco nakreslím a to jak tradičně na papír, tak se pokouším i kreslit na tabletu, když už ho tedy vlastním. Již desátým rokem hraji na klavír, i když musím přiznat, že už je to doba, kdy jsem naposledy něco zahrála. Vždy jsem také chtěla zkusit hrát na housle, ale bohužel se mi to zatím nepoštěstilo.


Co čtu?
Stephen King - The Shining
Stephen King - 11.22.63
Cassandra Clare - City of Bones
Francis Scott Fitzgerald - Trimalchio
Doug Naylor - Poslední člověk

Kde jinde mě najdete?